Restauracja Czardasz » Strona nie została znaleziona essay structure for academic ielts how do you site an essay coup de grace essay discuss the various classification of essay writing descartes meditations argument essay with god nothing is impossible essay
Restauracja Czardasz zaprasza

Poniedziałek-Niedziela
12:00 - 21:00

WIELKANOC 2022

wielkanoc2022

Komunia 2022 r.

komunie 2022

WRACAMY!!!!! :)

Witajcie!

Bardzo się cieszymy ze możemy już działać, jednak w związku z wprowadzeniem reżimu sanitarnego w funkcjonowaniu restauracji prosimy o zapoznanie się z zasadami, które panują obecnie w restauracji, by zapewnić bezpieczeństwo Wam, ale również naszym pracownikom.

☑️W związku z epidemią po wejściu na teren restauracji obowiązuje dezynfekcja rąk. Po zajęciu stolika wskazanego przez kelnera nie mają Państwo obowiązku noszenia maseczek i rękawiczek.

☑️Przy stoliku może znajdować się jedna osoba lub kilka osób w założeniu, że zamieszkują one jedno gospodarstwo domowe.
Stoliki na terenie restauracji ustawione są tak, by zachować między nimi 2 m odstępu. Prosimy o nieprzestawianie i niełączenie na własna rękę. Część stolików jest wyłączona z użytku, by zapewnić Państwu odpowiednią i bezpieczną odległość od innych gości.

☑️W restauracji jednocześnie może znajdować się określona metrażem liczba osób przy założeniu 1 os na 4 m2. U Nas wygląda to następująco, Taras: 20 osób, Pub: 16 osób, Sala restauracyjna: 20 osób.

☑️Przy barze i łazienkach umieszczone są płyny do dezynfekcji rąk. W łazienkach zamieszczone są informacje jak bezpiecznie i prawidłowo myć i dezynfekować ręce oraz jak bezpiecznie założyć i zdjąć rękawiczki oraz maseczkę. W łazienkach prosimy o nie używanie suszarek do rąk, a korzystanie z ręczników papierowych znajdujących się obok.

☑️Zamówienia przyjmowane są przez kelnera przy stoliku, bardzo prosimy o cierpliwość i nie podchodzenie do baru samemu, co zwiększy bezpieczeństwo Nas wszystkich.

☑️Powierzchnie wspólne (wyłączając podłogę) tj. klamki, toalety itp. dezynfekowane są co 15 minut.

☑️Każdorazowo po zwolnieniu stolika są one dezynfekowane, a wnętrza regularnie wietrzone, aby następni goście mogli z nich bezpiecznie korzystać. Dlatego też ważne jest by to kelner wskazał Państwu miejsce, ponieważ wie on który ze stolików został już odpowiednio przygotowany.

Życzymy Państwu miłej i smacznej wizyty!
Załoga Restauracji Czardasz

W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym, Nasza restauracja w 2 najbliższych dniach będzie serwowała jedynie dania na wynos z odbiorem własnym bądź przez platformy (Wolt i Pyszne.pl).

 

O kolejnych decyzjach poinformujemy wkrótce.

 
Wszelkie nasze działania pokierowane są dobrem i bezpieczeństwem naszych pracowników i Gości.
Życzymy dużo zdrowia!

____________________________

Zmiany w godzinach pracy restauracji

Kochani!
W związku z sytuacją związaną z epidemią koronawirusa podjęliśmy decyzję o skróceniu godzin pracy.

 
Na chwilę obecną, aż do odwołania będziemy do Państwa dyspozycji codziennie od 12:00 do 18:00. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, zakładamy możliwość przedłużenia godzin otwarcia po wcześniejszym tego ustaleniu.

 

Prosimy również, by w miarę możliwości płatności w restauracji wykonywać kartami płatniczymi, tak by maksymalnie ograniczyć kontakt z gotówką, na której jak wiemy zarazków nie brakuje.

 

Zachęcamy do korzystania z portali do zamówień online z którymi współpracuje nasza restauracja: wolt i pyszne.pl.

 

Wszystkie zaplanowane imprezy okolicznościowe odbędą się zgodnie z ustaleniami.

 

Liczymy, że sytuacja ustabilizuje się jak najszybciej, tymczasem trzymajcie się zdrowo!
Do zobaczenia 🙂