Restauracja Czardasz » WRACAMY!!!!! :) berkeley essay question art gallery essay paper essay questions for a million little pieces topics for an exemplification essay
Restauracja Czardasz zaprasza

Poniedziałek-Niedziela
12:00 - 21:00

WRACAMY!!!!! :)

Witajcie!

Bardzo się cieszymy ze możemy już działać, jednak w związku z wprowadzeniem reżimu sanitarnego w funkcjonowaniu restauracji prosimy o zapoznanie się z zasadami, które panują obecnie w restauracji, by zapewnić bezpieczeństwo Wam, ale również naszym pracownikom.

☑️W związku z epidemią po wejściu na teren restauracji obowiązuje dezynfekcja rąk. Po zajęciu stolika wskazanego przez kelnera nie mają Państwo obowiązku noszenia maseczek i rękawiczek.

☑️Przy stoliku może znajdować się jedna osoba lub kilka osób w założeniu, że zamieszkują one jedno gospodarstwo domowe.
Stoliki na terenie restauracji ustawione są tak, by zachować między nimi 2 m odstępu. Prosimy o nieprzestawianie i niełączenie na własna rękę. Część stolików jest wyłączona z użytku, by zapewnić Państwu odpowiednią i bezpieczną odległość od innych gości.

☑️W restauracji jednocześnie może znajdować się określona metrażem liczba osób przy założeniu 1 os na 4 m2. U Nas wygląda to następująco, Taras: 20 osób, Pub: 16 osób, Sala restauracyjna: 20 osób.

☑️Przy barze i łazienkach umieszczone są płyny do dezynfekcji rąk. W łazienkach zamieszczone są informacje jak bezpiecznie i prawidłowo myć i dezynfekować ręce oraz jak bezpiecznie założyć i zdjąć rękawiczki oraz maseczkę. W łazienkach prosimy o nie używanie suszarek do rąk, a korzystanie z ręczników papierowych znajdujących się obok.

☑️Zamówienia przyjmowane są przez kelnera przy stoliku, bardzo prosimy o cierpliwość i nie podchodzenie do baru samemu, co zwiększy bezpieczeństwo Nas wszystkich.

☑️Powierzchnie wspólne (wyłączając podłogę) tj. klamki, toalety itp. dezynfekowane są co 15 minut.

☑️Każdorazowo po zwolnieniu stolika są one dezynfekowane, a wnętrza regularnie wietrzone, aby następni goście mogli z nich bezpiecznie korzystać. Dlatego też ważne jest by to kelner wskazał Państwu miejsce, ponieważ wie on który ze stolików został już odpowiednio przygotowany.

Życzymy Państwu miłej i smacznej wizyty!
Załoga Restauracji Czardasz